pinterest

16 Kasım 2009 Pazartesi

FLORMAR BLOGGER HEDİYELERİM
Flormar benim yıllardır özellikle ojelerini severek kullandığım bir markadır. Blogcu arkadaşlarımdan flormarın blogcularla ilgili kampanyasını okuyunca bende katılmak istedim. Flormarın sitesinden başvurduktan sonra Elif hanım sağolsun hemen cevap yazdı. Geçen hafta perşembe günü işyerime kargom geldi. İçinden tam bana göre ürünler çıktı.

  1. Great Look Mascara: Denemek için hemen sürdüm. Maskara hiç topaklanmadan sürülüyor ve gerçekten hacim ve kıvrıklık veriyor.
  2. Supershine Lip Gloss: Rengi ve içindeki pırıltıları çok hoş, ayrıca kokusunu da sevdim. Bana tarçınlı bir koku gibi geldi.
  3. Supershine Ruj :501 numaralı ruj vişne çürüğü renginde, henüz bunu deneme fırsatım olmadı ama eminim güzel duracaktır.
  4. Supershine beyaz oje: Zaten flormarın ojelerini oldum olası severim. Koyu renk ojeleri pek kullanmadığımdan bu beyaz oje tam bana göre olmuş.

Hediyelerinden dolayı flormara çok teşekkür ederim. Katılmak isteyenler için bu kampanyanın bittiğini bildirmek isterim. Fakat flormar ile bloggerların işbirliği kampanyası var.

Herkese bol renkli günler dilerim....

2 yorum:

  1. Zeynep çim güle güle kullan bu arada nasıl gidiyor bebiş büyüyor

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim, hala bulantılarımın bitmesini bekliyorum. Umarım bitmesine az kalmıştır.

    YanıtlaSil

Blog Widget by LinkWithin

DORUK

Lilypie Kids Birthday tickers

BURAK

Lilypie Fifth Birthday tickers